JAK POTĚŠIT CYKLISTU NA VÁNOCE

Chápeme, že je občas těžké se zavděčit dárkem, hlavně když se vaše drahá polovička zabývá koníčkem, který jde mimo vás, a vy nevíte, co pořídit pod stromeček. Naštěstí jsme tady my a vybrali jsme z našeho naskladněného zboží super produkty všech druhů, se kterými prostě nemůžete chybovat. Advent a Vánoce se neodkladně blíží, tak nákup nenechávejte na poslední chvíli

Všichni víme, jací jsou pánové hračičkové. Vrátí se z tréninku, ještě ani nevlezou do sprchy, ale hned řeší statistiky, průměrné rychlosti, „maximálky“ a tak dále. Proto je ideálním dárkem v podstatě cokoliv od značky GARMIN. Máme různá příslušenství, hodinky, cyklopočítače nebo super vychytávku GARMIN VARIA. To je vlastně radar, který si cyklista připevní pod sedlo a on mu dává vědět, jestli se za ním přibližuje vozidlo nebo jiná hrozba. Více o radarech jsme napsali v tomto článku.

Pokud se bojíte pokaždé, když se někdo blízký vrací dlouho za tmy, tak máme tip i pro vás. Světla LEZYNE patří mezi naprostou světovou špičku, sponzorují vrcholové stáje i  solo sportovce a profíci vědí, proč jejich produkty používají. Jsou tedy samozřejmě součástí naší nabídky, kterou jsme nedávno rozšířili o  přední i zadní světla a podrobně rozebrali v článku na blogu.

Ale ať máte pod stromečkem i nějaké ty měkkouše. Co udělá radost nejen cyklistům, je funkční prádlo, hlavně trička. Máme skvělé kousky jak pro pány, tak pro dámy. Pro všechny sporty a venkovní aktivity se jistě hodí i pánská sportovní mikina SILVINI. A když už jsme u oblečení, tak bychom neměli vynechat šátky na krk a čepice. Šátky se obzvlášť v této době těší oblibě, protože jsou často používány pro zakrytí dýchacích cest místo roušek. Máme jich skladem opravdu hodně, tak na ně koukněte ZDE.

No jestli jste pořád nic nevybrali, tak vám ještě můžeme dát pár tipů na závěr. Parádní termo lahev ELITE NANOFLY. Má dvojitý uzávěr, objem 500ml a udrží nápoj teplý až 4 hodiny. Super kauf za super peníze, který v zimě zahřeje. Co se může určitě hodit, jsou sady na opravu defektů. Máme různé „kity“ od značky DYNAPLUG nebo třeba sadu na opravu „bezdušáků“ do řídítek od značky LEZYNE. Jo a ze sekce čištění kol máme parádní sady od značky FORCEvětší sadu a menší sadu. Ty by se pod stromečkem fakt vyjímaly.

Ještě jsme vám chtěli doporučit trenažéry, jenže ty jdou díky karanténě strašně na dračku. Snažíme se pořád něco naskladňovat, takže s trochou štěstí se vám podaří ho objednat dřív, než to za vás udělá někdo jiný. Doufáme, že si z nich tedy nějaký vyberete

 A to už je vážně všechno. Náš eshop má samozřejmě daleko víc položek, takže můžete omrknout i další zboží, co jsme tu nezmínili, ale blog není nafukovací. Přejeme příjemný a hlavně včasný nákup.