NEJVYŠŠÍ ČAS NA SERVIS KOLA.

Víkendové počasí na začátku druhého měsíce připomínalo spíše opravdové jaro a určitě už vylákalo spoustu cyklistů k vyjížďce. I když se aktuálně nacházíme teprve na začátku února, jaro začíná být blízko a ideální podmínky pro cyklistiku můžou brzy přijít. Klasické české přísloví pak může znít spíše „březen-na kolo vlezem“ a „duben na kole už dávno budem“.
Proto je opravdu ten nejvyšší čas dát vaše kolo do pořádku! Neotálejte se servisem vašeho jízdního kola a nenechávejte to až na poslední chvíli. Mějte kolo připravené s předstihem na situaci až budete chtít zrovna vyjet. Dejte k nám vaše kolo do servisu právě teď, dokud nejsou naše dílna a mechanici přetížení s opravami, které se pak kvůli čekací době mohou zejména v jarních měsících protáhnout o několik dnů i týdnů!
Potřebuje vaše kolo vyměnit píchlou duši, vyměnit sjeté pláště, prasklé lanko, vyměnit opotřebený a vytahaný řetěz, seřídit brzdy a vyměnit brzdové destičky nebo seřídit řazení? Tyto základní servisní úkony provede náš servis většinou do druhého dne.
Zruční a zkušenější cyklisté s duchem mechanika v těle si mnohé servisní práce na kole provedou sami a můžou vybrat vhodné cyklo komponenty na našem e-shopu. Pokud se chystáte na složitější servis celého kola, kompletní výměnu bowdenů, přestavbu pohonného systému nebo třeba repasi a údržbu odpružení, nechte je raději našim profesionálním a proškoleným mechanikům. Tyto servisní práce vyžadují speciální nářadí i postupy a mohou už zabrat více času.
Obracejte se právě nyní na náš profesionální servis buďto osobně v prodejně Velosportu nebo na čísle 565 32 30 26 či e-mailem valenta@velosport.cz

To, co kolu dáte od něj můžete také čekat a svou spolehlivostí vám to v pravý čas vrátí!