VÁNOCE 2019 ANEB CO CYKLISTOVI POD STROMEČEK #6

Máte doma cyklistu nebo cyklistku? Jak jim udělat na Vánoce radost a jaký cyklistický dárek by se mohl pro všechny, kteří jezdí na kole?
Každý týden přinášíme 5 tipů na vhodný cyklistický dárek, který potěší a nezapadne někde ve skříni. Z nabídky našeho cyklistického eshopu Velosport.cz si určitě vybereš.

#1 –  Energetické nápoje Nutrend jako výživový základ pro každého sportovce, nejen cyklistu. Nápoje, které při rozmíchání ve vodě zajistí tělu kvalitní dávku energie pro fyzickou aktivitu. Kvalitní pitný režim během zátěže napomáhá k rychlejší rehydrataci organismu a doplnění ztracených minerálů. Energetické nápoje Nutrend jsou nabízeny v mnoha příchutích jak v sypké tak tekuté formě nebo v tabletách.

#2 –  Rukavice Force Extra jsou vhodné do mírné zimy. Celoprstové provedení z materiálu lycra-fleece je velice příjemné a dostatečně teplé v pozimních či jarních podmínkách. Dlaň je potažena protiskluzovým gripem pro dokonalý úchop.

#3 –  Zimní návleky na tretry jsou nejjednodušším řešením jak udržet nohy v teple, když teploty klesnou. Návleky chrání před vodou a větrem a také jsou dobře zateplené. Mohou být použity jak pro běžné silniční tak MTB tretry. Využije je tak opravdu každý cyklista, který vyráží na kolo i v zimě.

#4 – Funkční kalhoty Silvini Soracte najdou využití pro mnoho zimních sportů. Jsou vybaveny membránou v předním díle a maximálně prodyšným zadním dílem. Dole na vnitřní straně nohavic mají vyztužení proti proseknutí. Proto se hodí na skialpy nebo na běžky, ale velmi praktické jsou i na další zimní outdoorové aktivity. Jsou nabízeny v pánském i dámském provedení.

#5 – Cyklokosmetika Motip jsou špičkové produkty pro mytí jízdního kola. Jsou velmi efektivní s vysokou rozpouštěcí schopností, zároveň biologicky odbouratelné. Ideálním dárkem budou v kombinaci gelového čističe na řetěz či kazetu a Bio Cleaneru v rozorašovači pro kompletní mytí kola.