Zpět

Vánoce 2019 aneb co cyklistovi pod stromeček #3

Máte doma cyklistu nebo cyklistku? Jak jim udělat na Vánoce radost a jaký cyklistický dárek by se mohl pro všechny, kteří jezdí na kole?
Každý týden přinášíme 5 tipů na vhodný cyklistický dárek, který potěší a nezapadne někde ve skříni. Z nabídky našeho cyklistického eshopu Velosport.cz si určitě vybereš.
#1Bunda Kalas Pure, která je větru a dešti odolná by neměla chybět v žádném cyklistickém šatníku. Je určena všem, kteří musí čelit náročným podmínkám v sedle kola. Byla navržena za jediným účelem, poskytnout maximální komfort při nepřízni počasí a zároveň volný pohyb.
#2Brašna Ibera na mobil a drobnosti je cykloturistický bestseller. Upíná se pomocí suchých zipů na horní rámovou trubku všech kol i elektrokol. Z vrchní strany je slída na samrtphone do velikosti 6" s otvorem pro sluchátka, pod ní zipem uzavíratelná hlavní kapsa na peněženku, foťák, malou svačinu atp. Je vyrobena z voděodolného nylonu pro případ jízdy v dešti.
#3 –  Esigrips silikonové gripy nejvyšší kvality se vyrábějí v několika variantách tloušťky. Skvěle padnou do ruky a velmi dobře tlumí otřesy, zaručují stejný úchop za sucha i za mokra. Díky vícebarevnému provedení můžete dokonale doladit váš bike.
#4mazivo Finish Line Cross Country bude nejlepší volbou jak namazat řetěz v náročných podmínkách. Toto syntetické mazivo do vlhkého prostředí je schopné udržet ústrojí ve vynikající kondici na dlouhé vzdálenosti i za nepříznivých klimatických podmínek. Vinikající obrana proti rzi a snadná aplikace pomocí kapátka. Tohle je praktický dárek úplně pro všechny.
#5Garmin Edge 130 je malý, lehký chytrý GPS cyklopočítač. Přístroj s minimálními rozměry a hmotností, váží pouhých 33 gramů! Zaujme monochromatickým displejem s vynikajícím kontrastem a čitelností za všech světelných podmínek, ale také univerzálností a tím, že mu nechybí žádná podstatná funkce. Stotřicítka nabízí „cyklistickou kulturu Garmin“ za minimum peněz.
Ať vyberete cokoliv, určitě některý z našich typů „co cyklistovi pod stromeček“ udělá radost a nemusí to být dárek za tisíce.

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie