Zámky

Na našem webu nabízíme zámky hned v několika kategoriích – od klasických lankových zámků až po ty řetězové. Nevíte si s jeho výběrem rady? Uvedeme Vám zde pár zásadních faktorů, na které byste měli hledět při výběru zámku na kolo.

Zámek by měl být voděodolný. Jestliže váš zámek tuto vlastnost nemá, je zde šance, že podlehne korozi, což může posléze mechanismus a vláčku zámku poškodit – naneštěstí na našem e-shopu najdete i voděodolné modely. Máte-li o Vaše jízdní kolo opravdu velké obavy, protože jste do něj investovali nemalé částky a tudíž hledáte to nejlepší zabezpečení? V teto situaci zvažte pořízení U zámku, který je obecně pokládán za ten nejvíce spolehlivý. Tyto zámky se uchycují rovnou na rám a plni funkci především u jízdních kol či elektrokol určených do města. Bohužel U zámky nelze jakkoliv upnout na větší objekty a jeho přenášení bývá obtížné.

V této kategorii najdete kvalitní a bezpečné zámky určené pro jízdní kola. Prodáváme zámky různé úrovně bezpečnosti, od malých kapesních zámků po velké silné zámky s nejvyšším bezpečnostním indexem. Najdete zde zámky značek AXA, Force, KLS a dalších.

Z našich sociálních sítí

Look
Kool-Stop
Camelbak
BBB
IRC
Rogelli