Dámská horská

Horská elektrokola (dámská)

Prohlédněte si naši nabídku kvalitních horských elektrokol se špičkovým designem. Nabízíme elektrokola od značek jako je Leader Fox, Scott, Cannondale, Haibike Liv přičemž zajímavostí u kol Leader Fox je, že se vyvíjí a montují výhradně v České republice. Dále v naší nabídce naleznete také elektrokola celoodpružená, krosová, nebo městská.

Jestliže jste si doposud mysleli, že elektrokola jsou určená zejména pro jízdy na silnicích, tak za tento typ elektrokola, jak u sám o sobě vypovídá název, budete v terénech jen rádi. Na rozdíl od klasických elektrokol mají horská elektrokola odpružení tlumící nárazy a mohutnější pneumatiky.

Široké rozmezí možností, kterými disponují uvedená elektrokola, nabízejí stejně schopný off-road výkon jako mají klasická horská kola navíc s přídavkem ve formě e-bike motoru, díky kterému bude snadnější ujet ještě více cest. Ať už si zvolíte jakýkoliv styl, s elektrokoly zvládnete ujet mnohem více a samozřejmě s daleko menší námahou. Při výběru elektrokola byste se měli rozhlížet po modelech, u kterých je především délka životnosti baterie vyšší, abyste z ničeho nic nebyli ponecháni napospas osudu v nějaké vzdálenější lokalitě. 

Z našich sociálních sítí

Ritchey
Michelin
MoTip
Sting
GU
Crussis