Dynaplug Racer PRO KIT Polished

Kód: 4334
Značka: Dynaplug
1 499 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

RACER byl stvořen pro závodníky!
Nabízí bleskurychlé řešení defektů u bezdušových plášťů či galusek především všem závodníkům, kterým se hodí každá ušetřená vteřina v honbě za vítězstvím.
Obsah balení: 1 - Dynaplug® Racer Pro Tool, 1 - Megaplug, 3 - Standard Plugs, 1 - Standard Twin Tube™, 1 - Standard/Megaplug Twin Tube™
Barva leštěný hliník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dynaplug® Racer Pro vylepšuje originální design legendárního Racera technologií Twin Tube ™. To vám umožní uložit 4 předinstalované knoty připravené k použití v jediném nástroji. Zaklapávací krytky chrání aplikátor před nečistotami a poškozením. Pokud chcete provést opravu, stačí odstranit krytku a nasadit buď aplikátor standardní velikosti (s měkkou mosaznou špičkou), nebo hliníkový Megaplug pro velké defekty. Pokud potřebujete více knotů, odšroubujte Twin Tube ™ a otočte jej pro další použití!

Racer Pro, vyrobený z hliníku a nerezové oceli, váží 26 g, což je jen o 2 g více než u předchozí generace, a přesto poskytuje dvakrát lepší výkon!

Video

Nevyplňujte toto pole:
MR Avatar autora Zklamání 1.5.2024 20:25
Bohužel, po nějakém čase je dynaplug nepoužitelný. Knoty nedrží na kovových špičkách a při použití zůstane špička v plášti a knot se utrhne... Nejde vytáhnou, je přilepený v pouzdře. To je moje zkušenost.
Odpovědět