Kliky / Převodníky/Šrouby

Kliky / převodníky / šrouby

V této kategorii najdete kliky ke kolům, včetně samostatných převodníků a šroubů do převodníků. V naší nabídce máme ale také další komponenty, jako jsou třeba přehazovačky, přesmykače, řazení, rámy, vidlice, duše, pláště, nebo i řetězy. Všechny komponenty v našem eshopu jsou od značkových výrobců (Shimano, Sram, Maxxis, FSA atd.).

Určitě se ale podívejte také na naši nabídku jízdních kol. V naší nabídce najdete značková jízdní kola všech druhů. Cyklistům, kteří mají rádi všestrannost, doporučujeme kola krosová, protože mají velice dobré vlastnosti jak na silnici, tak v terénu. Kola horská zvládají oproti crossovým ještě těžší terén (díky širším plášťům), ale jsou pomalejší na silnici. Silniční kola jsou pro terén nejméně vhodná, avšak na silnicích a cyklostezkách díky úzkým plášťům a lehkému rámu dosahují vysokých rychlostí velice snadno a jsou velice dobře ovladatelná. Pokud poptáváte elektrokolo, můžete se spolehnout na značky Scott, Cannondale, Haibike, Kellys, Giant nebo Liv, která dokáží velice usnadnit každou Vaši cestu. 

Také u nás najdete všechny možné druhy pánského a dámského cyklo oblečení a to od cyklistických dresů, kraťasů, bund až po rukavice na kolo nebo fuknční termoprádlo, ale i značkové oblečení pro volný čas. Dále různé cyklo doplňky jako přilby na kolocyklistické brýle, nebo batohy.

Maloja
Alligator
Sram
Motorex
Zipp
Wend