HELMY A OBLEČENÍ KELLYS 2022

Dostali jste pod stromeček nové kolo? Nebo bylo jen méně měkkoušů, než jste chtěli? Začátek roku je tak nebo tak ideálním časem pro nákup nových doplňků a oblečení! Vybírat si nyní můžete i z nejnovějších kolekcí značky Kellys, která nám nachystala skvělé designové přilby a decentní oblečení - od zimního po letní. 

Asi nejvíc nás nadchly dětské přilby, takový sortiment všech tvarů a barev se vidí málokde. Parádní přilba ZIGZAG je u nás k dostání v tyrkysové, červené, fialové, růžové, modré a limetkové barvě, takže záleží opravdu jen na vkusu všech malých cyklistů a cyklistek. Další skvěle odvětranou přilbou je ACEY, která se u nás dá koupit v pěti různých barvách, a to i v decentní černé a bílé. A poslední, nejvíc freestylová silueta pro ty největší frajery je JUMPER MINI, tenhle klasický BMX kokos u nás můžete pořídít třeba v hodně trendy hořčičné žluté nebo tmavší modré. Když se přesuneme na helmy pro dospělé, tak najdeme jednoduchou siluetu DAZE, která se svým designem velmi blíží těm nejznámějším a nejlepším na trhu. Co je na ní ještě sympatičtější je její cena, protože tuhle kvalitní a designovou přilbu můžete koupit za necelých 1000 Kč (a to je skvělá cena za to vypadat dobře a zároveň si chránit to nejdůležitější). Opět si můžete vybrat z několika variant, jako je černá, růžová, modročerná či červenočerná. Poslední kousek je opět kokos na BMX a spřízněné disciplíny, tentokrát pro juniory. JUMPER máme v černé a modrozelené a stejně jako dětská verze vyniká hlavně svou ABS konstrukcí pro zvýšenou odolnost a pevnost.

Když už jsme naskladnili přilby, tak se to neobejde bez nějakého toho oblečení. U dětí jsme mysleli hlavně na bezpečí a s vestou STARLIGHT nemůžete vy, ani jiný účastník provozu malého sportovce přehlédnout. Pro dospělé je výběr širší, zima ještě chvíli potrvá a tak by se vám mohla hodit větruvzdorná  vesta SWAY, kterou snadno složíte do zadní kapsy dresu. No a na takové to normální ježdění máme například skvělý volný set pro pány, ale kombinaci kraťasů STOKE a dresu TYRION nechte spíš na léto, stejně jako dámskou kombinaci dresu a kraťasůMADDIE. Každopádně - proč si je nekoupit už dnes wink. To je z našeho výběru vše, pokud ale chcete vidět všechno zboží značky Kellys, tak klikněte SEM.