CAMELBAK PODIUM - NEJLEPŠÍ CYKLISTICKÉ LAHVE NA TRHU!

Značku CamelBak většina cyklistů zná asi díky jejich batohům s rezervoárem, kde se "velbloudí hrb" vlastně stal synonymem batohů s takovou technologií. Ale u velbloudích batohů CamelBak nekončí, nabízí i další produkty z oblasti sportovní hydratace, konkrétně dnes se budeme bavit o bidonech (nebo také lajcky, mimo cyklistický slang, lahvích na kolo). Čím vás taková lahev na kolo může zaujmout a proč je výhodné se při její koupi trošku "plácnout přes kapsu"?

V první řadě se snad každý shodneme na tom, že vozit pěknou designovou lahev je lepší, než nějakou pomačkanou PETku - to je zkrátka otázka stylu. Druhá věc je ta, že používání nějaké obyčejné nebo nekvalitní lahve, nemusí být úplně nejlepší volbou pro vaše zdraví. Právě před tímto vás ale lahve CamelBak Podium ochrání. Jsou totiž vyrobeny z BPA, BPS a BPF - free polypropylenu s technologií hydroguard, takže vaše nápoje budou nejen nezávadné, ale i bez nepříjemné plastové chuti. Druhým velkým plusem je patentovaný samouzavírací náústek Jet Valve, díky kterému voda z lahve nekape a pro pití stačí pouze zmáčknout lahev. Navíc je lahev vybavena ještě úplným otočným uzávěrem pro přepravu plných lahví a víčko s náustkem se snadno rozebere a vyčistí. Třešničkou na dortu je kromě moderního grafického designu i tvar lahve, díky kterému lahev nejen vypadá dobře, ale dobře se i drží, mačká a z košíku ji jen tak neztratíte. 

Vybírat si můžete z mnoha designů a objemů, záleží čistě na vašem vkusu a preferencích. Pojďme si některé designy ukázat. V objemu 0,71 u nás koupíte například elegantní světle modrou, zlatou pro vítěze nebo moderní puntíkovanou. V menším objemu je na výběr třeba z decentní fialové, tajemně černé, kropenaté průhledné nebo kombinace čiré a červené. Kromě klasických bidonů nabízíme ještě speciální varianty. Tou je například CamelBak Podium Chill, lahev na kolo, která udrží váš nápoj 2x déle teplý nebo studený. Hodí se tedy jak na léto, tak na zimu. Koukněte na černobílou, růžovobílou nebo na celočernou. Pro opravdové fajnšmekry existuje ještě silnější verze, CamelBak Podium ICE, která má dvojitou stěnu a nápoj udrží teplotu až 4x déle. Z jednoduchých designů si můžete koupit například červenou nebo černou lahev. Na úplný konec jsme si nechali ještě jednu variantu, kterou je CamelBak Podium Dirt Series. Cyklistická lahev se stejnými vlastnostmi jako ostatní Podium bidony, jen má navíc přes náústek Jet Valve ochrannou krytku proti nečistotám. Ideální volba pro pořádné bajkery. 

Všechny objemy a barevné kombinace se nám do jednoho článku nevejdou, vy si je ale můžete prohlédnout na tomto odkazu.