KNOG KNOG, KDO TAM? SVĚTLA, CO MAJÍ STYL.

Pár měsíců zpátky jste jistě zaregistrovali, že jsme naskladnili velice originální, designové zvonky (pokud si nevzpomínáte, tak si je můžete připomenout tady). Tyhle zvonky by se daly vystihnout v několika krátkých bodech - jednoduchost, design, funkčnost a kvalita. A protože u vás uspěly, tak jsme se rozhodli nabrat od Knogu jejich další produkty.

Dneska se tedy podíváme, jak se jim v Knogu daří produkce světel a blikaček. Naskladnili jsme od nich tři zadní blikačky a jednu přední svítilnu - samozřejmě není všem dnům konec a pokud se vám budou líbit, tak se sortiment může zase rozšířit.  Ale zpátky k věci!

Začnem teda odpředu světlem Knog Plugger se svítivostí 350 lumenů. Tohle silikonové světlo je skvěle vidět ze všech úhlů, dokonce i ze stran díky svým bočním otvorům. Je ideální pro každého, kdo hledá pořádnou "lampu" za málo peněz. Výdrž baterie samozřejmě odpovídá vámi zvolenému režimu, takže na "nejslabší" eco flash vydrží až 190 hodin, ale na nejsilnější režim pořád vydrží přes 1,5 hodiny. A když se vybije, tak ho snadno dobijete přes USB.

Ze sekce zadních světel máme k dispozici Knog Cobber - v menší variantě Cobber Lil se svítivostí v rozmezí 10-50 lumenů a jeho většího bráškuCobber Mid se svítivostí 15-170 lm. Obě světla ale disponují několika klíčovými vlastnostmi. Jsou viditelná v úhlu 330°, což znamená, že jste pořádně vidět z obou boků. Obě světla jsou jinak vodotěsná a na sedlovku se uchytávají objímkou s gumičkou, ve které je drží magnet. (V balení je i obíjmka pro aero sedlovky). Součástí je i integrované USB nabíjení a možnost propojení s appkou modemaker, kde si můžete přidat, odebrat a editovat režimy blikání - nebudeme si lhát, to je vážně luxus!

Posledním kouskem, co jsme naskladnili, je minimalistické "světýlko" Knog PLUS, které nám ukazuje, že na velikosti nezáleží. 5 režimů, USB nabíjení a 20 lumenů. Nestačí? Hlavní vlastností tohoto světla je totiž jeho variabilita uchycení. Zastrčte za triko, do dresu, na helmu, nebo klasicky na sedlovku kola a bezpečně se dostanete domů. Šikovné světlo doporučujeme kromě cyklistů i běžcům nebo procházkářům (ať se psem nebo bez), v noci je vždycky lepší být na očích. 

Svítilen i blikaček najdete na eshopu víc, třeba tady na tom odkaze.