SKS - MADE IN GERMANY

Tolik blatníků, že z toho přechází zrak (nám teda spíš přetéká sklad). A pro vás teď v našem skladu dokážeme najít snad jakýkoliv druh blatníků pro všechna zaměření. Tak si jdem ty nové kousky projít.

Začneme samozřejmě od nejmenších, pro ně máme kvalitní univerzální blatníky Velo 55 Junior a Velo 55 Kids. První zmíněná varianta je pro 24" kola a druhá pro 20". Jedná se o set předního a zadního blatníku a vy už se nemusíte bát praní prádla, když vaši nejmenší projedou louží.

Opravdu velkou radost uděláme všem "osmadvacítkářům", tady je výběr vážně široký. SKS S-Board je lehký blatník pro silniční a krosová kola, který snadno přichytíte gumičkami k vidlici a nastavíte si požadovaný úhel. Bohužel se prodává samostatně, ale pokud k němu hledáte zadní blatník do páru, tak skvěle sedí k SKS S-Blade. Co ale v páru nabízíme, jsou luxusní duralové blatníky Edge AL 28" představující další způsob, jak váš gravel nebo citybike posunout o úroveň výš. Blatníky jsou dodávány včetně vzpěr a vypadají vážně dobře. Levnější alternativou jsou plastové blatníky Velo 55 Cross, které jsou ovšem dodávány bez vzpěr. Ale poměr cena/výkon naplňují skvěle!

Nebojte, dostane se i na (v současnosti na horských kolech nejpoužívanější) rozměry 29". A zrovna set Velo 65 Mountain je nejlepší volbou, když hledáte kvalitní blatníky, které neudělají vítr v peněžence - a set je dodáván včetně vzpěr! Tam, kde nejsou návarky, zachraňuje situaci set Veloflexx 65. Přiložíte blatníky k rámu, chytíte na pásky nebo suché zipy a můžete vyrazit.

Na závěr máme snad největší inovaci, kterou jsme opravdu nečekali. Znáte ten pocit, když si potřebujete na sedlovku dát blatník i blikačku, ale už prostě není kam? S tím vám značně pomůže SKS Nightblade. Blatník který poskytuje ochranu před vodou a bahnem, ale zároveň i ochranu ve večerním provozu díky integrované blikačce. Tu po vybití zase snadno nabijete skrz USB a my věříme, že tenhle blatník bude velký favorit i mezi majitely elektrokol.

Je toho ještě daleko víc a všechno do jednoho článku nenacpeme. Všechny blatníky si tedy procházejte ZDE.