PROČ KOUPIT HELMU GIRO DNES? VYHNETE SE ZDRAŽOVÁNÍ!

Není ještě ani listopad a už nás všichni straší se zdražováním od následujícího roku. Bohužel to vypadá, že pokud nastane, tak to bude pro všechny - včetně nás. Proto doporučujeme nakupovat v době posezónního klidu, až to na jaře vypukne, tak už může být pozdě. Dneska se podíváme konkrétně na helmy Giro, což je zrovna takový artikl, na který by se novoroční zdražování mohlo vztáhnout. Už teda víte, proč koupit novou helmu na kolo teď, ale proč zrovna Giro?

Giro helmy totiž patří do naprosté špičky na trhu a disponují vysokou kvalitou a technologickou vyspělostí. Co to jako u helmy znamená? Kromě toho, že si při pádu nerozlousknete hlavu jako oříšek, vás systém MIPS chrání i před ostatními následky nárazu. Váš mozek mohou totiž ovlivnit i různé rotační síly, které nárazem vznikají - helmy s MIPS systémem mají speciální vložku, která se odrthne a pohltí tuto sílu do sebe. "Takže je to helma na jedno použití?" ANO! Všechny helmy jsou na jedno použití, když na něj ale dojde, tak můžou rozhodovat o vašem životě. Ať je to sebemenší pád na hlavu - silně doporučujeme pořídit helmu novou, může být totiž poškozená tak, že to ani není vidět a při dalším pádu vás nemusí ochránit na 100%

A jaké konkrétní přilby vám můžeme doporučit? Určitě začneme odshora, protože u přilby platí, že dostanete to, za co platíte. Každopádně se nelekejte, máme i spoustu cenově dostupnějších variant. Naprostá "topka" je Giro Aether MIPS, kterou můžeme často vidět mezi profesionálními cyklisty, například i díky její nízké hmotnosti - skvělá přilba pro silniční cyklistiku. Bajkeři a sjezdaři zase ocení Giro Manifest spherical, jejíž skořepina funguje jako kloub, který se v případě fatálního pádu protočí a je tvořen pro zachraňování života a zdraví. Oblíbenou elegantní variantou ve střední cenové třídě je Giro Cinder MIPS - univerzální helma pro žiletkáře i pořádný bajkery s technologií MIPS. Nezapomínáme ani na děti, s přilbou Giro Scamp pro ně cyklistika nebude nepříjemným zážitkem, s přehřátou hlavou jim pomůže 8 větracích otvorů. Giro zkrátka myslí na všechno a na všechny a můžeme jejich produkty opravdu jen chválit. 

Pokud se chcete kouknout i po přilbách od jiných značek, klikněte na tenhle odkaz.