VÝBĚROVÉ PEDÁLY LOOK - NOVĚ I PLATFORMY!

Na našem instagramu jste před několika týdny mohli vidět zakázkovou stavbu kola značky LOOK - a že to byla pořádná pastva pro oči! Tato kola nicméně v naší trvalé nabídce nejsou, i tak nám značka LOOK není cizí. Můžete si od ní pořídit skvělé pedály - nejznámější silniční a nově třeba i platformy. Tak se na ně pojďme podívat! 

Silniční nášlapné pedály si rozebereme od nejlevnějších nabízených kusů. Začínáme tedy od Look Keo Classic 3+. Jde o základní model nášlapných silničních pedálů s lowprofile designem, vyztužený ocelovými pláty na kontaktní ploše. Osa je z odolného a kvalitního CrMo, pružina má nastavení 8-12 a jeden pedál váží 140g. Na Tour de France je nejspíš neuvidíte, ale pro nenáročné cyklisty je to opravdu skvělávolba! Dalším modelem na pořádku dne jsou nejprodávanější pedály - Look Keo 2. Nejdříve tedy Look Keo 2 Max s kompozitovým tělem, CrMo osou a 500mm^2 nášlapné plochy (o 20% více, než u předchozích modelů). Pedál má opět nízkýprofil a najdete na něm třeba nášlapnou plošku z nerezové oceli. Hned v závěsu jsou Look Keo 2 Max Carbon. Jak už název napovídá, zde je tělo pedálů karbonové, což vede především ke snížení hmotnosti - a to na pouhých 125 gramů. Ostré karbonové pedály nás ale vedou stále blíže k těm závodním. A tak tu jsou Look Keo Blade Carbon. Závodní karbonové pedály s nacvakáváním přes karbonovou planžetu. K tomu ještě větší kontaktní plocha a zároveň nižší hmotnost. Co víc zkrátka chtít. No, vlastně možná víme - Look Keo Blade Carbon Ceramic 12. Stejná technologie a podobné parametry, které se liší o keramickáložiska. A jak každý správný cyklista ví, keramická ložiska jsou prostě to nejvíc! Takže tyto pedály splní všechny i ty nejnáročnější požadavky každého cyklisty. 

Nyní už máte povědomí o silničních pedálech Look, tak se pojďme podívat i na platformyLook. Zde přišel francouzský výrobce s modelem Look Trail Fusion. A co nabízí? Chromoly + osu, kompozit, 8 pinů na každé straně a ložiskový systém Look. Nejen u platforem je ale velmi důležitý vzhled! Takže si vychutnejte všechny nové barevné varianty - Černá, Tyrkysová, Limetková a červená klasika

No a to je z nově doskladněných pedálů Look vše! Všechny jejich výrobky, které nabízíme, najdete ZDE.