BLATNÍKY JAKO NEPOSTRADATELNÝ DOPLNĚK KOLA PRO ZIMNÍ CYKLISTIKU.

Kde jsou moje blatníky?! Klasická „filmová hláška“ která stojí právě teď k zamyšlení každého cyklisty.
Obyčejná věc jako jsou právě blatníky, je v tomto období roku pro cyklistu prakticky nepostradatelnou.
Mám „lehký polozávodní kolo“ a sem žádné blatníky nepatří, jak se také praví ve filmu není tak úplně pravdou. I na sportovní kola dnes existují elegantní a praktické blatníky, které můžete navíc lehce a rychle demontovat. Jedním z nejlepších produktů jsou německé blatníky SKS nebo také praktické blatníky od firmy Zéfal, popř. cenově velmi dostupné blatníky Force.
Pokud od podzimu do jara vyjíždíme na kole, musíme v našem podnebí počítat s podmáčeným terénem a logicky stříkající blátem na bajku nebo vlhkými vozovkami a stříkající vodou na silničním kole. Omezit stříkající bláto a vodu řeší spoustu provedení blatníků pro všechna jízdní kola, které najdete v naší nabídce.
Nabízíme kompletní sady blatníků obsahující blatník pro přední i zadní kolo ve všech velikostech. Od malých blatníků pro dětská kola, přes blatníky se vzpěrami pro kola silniční až po blatníky pro 29" horská kola.
Zároveň jsou praktické samostatné přední blatníky zachycení nečistot a vody od předního kola nebo samostatné zadní blatníky, které udrží vaše záda v suchu a čistotě.
Velmi oblíbené jsou dnes také lehké a výkonné nasazovací blatníky s jednoduchou montáží a rychlou demontáží, které můžete používat třeba jen příležitostně a nasadit je jen při nepřízni počasí.
Vybavte se vhodným blatníkem pro vaše kola a buďte zkrátka v suchu!