VÁNOCE 2019 ANEB CO CYKLISTOVI POD STROMEČEK #7

Máte doma cyklistu nebo cyklistku? Jak jim udělat na Vánoce radost a jaký cyklistický dárek by se mohl pro všechny, kteří jezdí na kole?
Každý týden přinášíme 5 tipů na vhodný cyklistický dárek, který potěší a nezapadne někde ve skříni. Z nabídky našeho cyklistického eshopu Velosport.cz si určitě vybereš.

#1 –Dárkový poukaz Velosport je naprosto univerzální dárek, který nezklame nikoho. Navíc ho můžete řešit opravdu na poslední chvíli. Poukaz je pro uplatnění v kamenné prodejně nebo na e-shopu velosport.cz. Můžete si ho vyzvednou osobně v prodejně Velosport nebo objednat na e-shopu a nechat zaslat. Mimo standardní poukazy 500 – 5 000 Kč vám můžeme udělat i poukaz na libovolnou částku.

#2 –  Sportovní kosmetika Sixtus nejen pro cyklisty. V sortimentu jsou přípravky určené před výkonem, v jeho průběhu i přípravky regenerační po fyzické zátěži. Péče o tělo sportovce, které je mnohdy extrémně zatížené je velice důležitá. Nejen samotné tréninkové dávky, ale příprava na fyzickou zátěž a zejména regenerace po ní je jedním z klíčů k úspěchu. Přírodní produkty vyrábějící se ze surovin alpských bylin, jsou testovány v čistotě, ve vlastní laboratoři v Německu. Výroba Sixtus přípravků splňuje evropské směrnice o kosmetických přípravcích. Díky kombinaci bylinných extraktů a alpských přírodních esenciálních olejů jsou výrobky Sixtus velmi efektivní. Alpské byliny se musí umět správně používat. Harmonie s přírodou, s jejími produkty z čerstvých alpských bylin a přírodními éterickými oleji vedou k úspěchu.

#3 – Cyklistické ponožky Stance jsou nabité funkčními prvky a vyráběny nejmodernějšími technologiemi. Ponožky Stance nabízíme v několika variantách délky i hutnosti materiálu. Jejich výroba probíhá bezešvým šitím při využití technologie Stance Feel360™, která Vás stále drží v maximálním komfortu díky přiměřené kompresi, prémiové tvarované nitě zvyšují odolnost vůči opotřebení, reaktivní vlákna reagují na teplotu a radikálně urychlují odvod potu, stříbrné ionty redukují 99,95 % bakterií způsobujících zápach. Různé tloušťky materiálů na různých místech ponožky ji dělají opravdu komfortní i po intenzivní nebo celodenní jízdě v cyklistických tretrách. Některé modely jsou navíc doplněny o bezpečnostní odrazové prvky v oblasti achilovky, takže zase trochu bezpečnosti k dobru cyklisty.

#4 –  Univerzální terénní plášť Schwalbe Rocket Ron pro horská 29 palcová kola ocení všichni bajkeři. Značka Schwalbe patří mezi špičku v oblasti cyklistických plášťů a model Rocket Ron je osvědčeným typem vzorku pro horská kola. Nové obutí udělá jistě radost každému bajkerovi.

#5 – Silniční plášť Schwalbe Durano se skládací kevlarovou patkou a neskutečně dlouhou životností je obdobou univerzálu zase pro všechny silničáře. Jeho extrémně velká trvanlivost a dvojitá směs pro lepší přilnavost z něj dělá jeden z nejoblíbenějších silničních plášťů vůbec. V nabídce je v několika šířkách.