Zpět

Blatníky SKS mudrocker, zdaleka nejen pro elektrokolo

Kde jsou moje blatníky?? Tahle otázka se vzhledem k současnému počasí opravdu nabízí. A koho baví vracet se v blátěné krustě a nebo dokonce na úkor tohoto omezovat svoje vyjížďky? Blatníků samozřejmě nabízíme celou sortu a můžete si vybrat přímo podle svých preferencí, ale víte, že nabízíme blatníky i pro opravdu robustní kola, jako jsou elektrokola a nebo pořádná "celopéra"? Právě od toho jsou tu blatníky Mudrocker německého výrobce SKS.

Název je celkem vypovídající, protože s tímhle doplňkem můžete brázdit bahnem křížem krážem. A proč by vás měl nadchnout zrovna SKS Mudrocker a ne jiný blatník? Jak zadní, tak přední blatník je kompatibilní s 27,5" i 29" rozměrem kol. Přední blatník se uchytává pomocí dodávaného adaptéru na můstek vidlice, po stranách se přidělá na nohy odolnými zipy (nebo případně stahovacími páskami) a vy můžete vyjet. Mudrocker kromě vás chrání i vnitřní stranu nohou vidlice a případně můžete jeho tvar doupravit nůžkami. Zadní blatník SKS Mudrocker má největší výhodu asi v tom, že sučástí balení je prodlužovacídíl, který chrání i oblast tlumiče, střed a přesmyk. To z něj dělá nejlepší volbu pro majitele celoodpružených kol a také elektrokol. K tomu výrazně přispívá i jeho celková robustnost a tvar. Součástí balení je i otočná podložka pro správné výškové nastavení a pogumování v oblasti rámu chrání lak před poškozením. SKS Mudrocker ja navíc kompatibilní se všemi rozměry pláštů s maximální šířkou 2,8", což je opravdu dost. 

SKS Mudrocker vás tolik nezaujal? Sháníte jiný blatník pro své kolo nebo elektrokolo? Můžete pokračovat do celé naší nabídky, kterou najdete přímo ZDE.

Fotogalerie
Fotogalerie