Cyklo trenažery / Válce

Cyklo trenažery

V naší nabídce najdete kvalitní značkové  stacionární cyklo trenažery Kettler a také ergometry a válce Elite.
Cyklo trenažery nabízíme ve velkém cenovém rozpětí, od profesionálních modelů až po hobby použití. Najdete zde i doplňky pro jízdu uvnitř.

Máte rádi jízdu na kole, avšak nepříznivé změny klimatu Vám vyjížďky občas zkomplikují, nebo byste si mnohdy rádi pustili hudbu, ale pro jistotu to neděláte, abyste neohrozili Vaše okolí? S cyklotrenažery to není problém – můžete zůstat v pohodlí domova a třeba si u toho číst, dívat se na televizi a dělat hromadu dalších možností, které díky cyklotrenažerům získáte.

Jízda na cyklistických trenažerech posiluje především lýtka, stehna, ale i hýždě. Při zalehnutí potom také podélné zádové svalstvo. Trénink na cyklotrenažerech tedy posiluje komplexně všechny svalové partie dolních končetin. Je vhodný především pro udžování kondice, ale i spalování tuků. Může pomoci také jako prevence před zdravotními komplikacemi.

Kromě udržování samotné kondice je také důležité občas vyjet do přírody a nadýchat se čerstvého vzduchu. Můžete si třeba vybrat z naší široké nabídky silničních kol. Silniční kola jsou velice lehká a díky úzkým pneumatikám mají velice nízkou hodnotu valivého tření. Díky těmto specifikacím je s nimi možno dosáhnout vysokých rychlostí a to s velkou lehkostí. Mezi kola silniční patří i fitness kola, která jsou skvěle přizpůsobena kondiční jízdě.

Z našich sociálních sítí

Michelin
Super B
Mach1
Mortop
Fox
BarFly