BLATNÍKY SKS MUDROCKER, ZDALEKA NEJEN PRO ELEKTROKOLO

Kde jsou moje blatníky?? Tahle otázka se vzhledem k současnému počasí opravdu nabízí. A koho baví vracet se v blátěné krustě a nebo dokonce na úkor tohoto omezovat svoje vyjížďky? Blatníků samozřejmě nabízíme celou sortu a můžete si vybrat přímo podle svých preferencí, ale víte, že nabízíme blatníky i pro opravdu robustní kola, jako jsou elektrokola a nebo pořádná "celopéra"? Právě od toho jsou tu blatníky Mudrocker německého výrobce SKS.

Název je celkem vypovídající, protože s tímhle doplňkem můžete brázdit bahnem křížem krážem. A proč by vás měl nadchnout zrovna SKS Mudrocker a ne jiný blatník? Jak zadní, tak přední blatník je kompatibilní s 27,5" i 29" rozměrem kol. Přední blatník se uchytává pomocí dodávaného adaptéru na můstek vidlice, po stranách se přidělá na nohy odolnými zipy (nebo případně stahovacími páskami) a vy můžete vyjet. Mudrocker kromě vás chrání i vnitřní stranu nohou vidlice a případně můžete jeho tvar doupravit nůžkami. Zadní blatník SKS Mudrocker má největší výhodu asi v tom, že sučástí balení je prodlužovacídíl, který chrání i oblast tlumiče, střed a přesmyk. To z něj dělá nejlepší volbu pro majitele celoodpružených kol a také elektrokol. K tomu výrazně přispívá i jeho celková robustnost a tvar. Součástí balení je i otočná podložka pro správné výškové nastavení a pogumování v oblasti rámu chrání lak před poškozením. SKS Mudrocker ja navíc kompatibilní se všemi rozměry pláštů s maximální šířkou 2,8", což je opravdu dost. 

SKS Mudrocker vás tolik nezaujal? Sháníte jiný blatník pro své kolo nebo elektrokolo? Můžete pokračovat do celé naší nabídky, kterou najdete přímo ZDE.