Přehazovačky

Přehazovačky

Přehazovačka je důležitým komponentem, který umožňuje řazení převodů a zajišťuje hladký chod kola. Vybrat si můžete od základních levnějších typů přehazovaček až po kvalitní přehazovačky určené pro závodní ježdění. V naší nabídce najdete přehazovačky od top výrobců ShimanoSram. Podle typu kola se přehazovačky dělí především na silniční přehazovačky a MTB přehazovačky. Nabízíme i samostatné kladky přehazovaček. K přehazovačkám budete pravděpodobně potřebovat i další řadící komponenty jako je přesmykač nebo samotné řazení. Pokud Vaše kolo potřebuje kompletní přestavbu, můžou se hodit další komponenty jako kazeta, řetězpřevodník nebo lanka a bowdeny. Dobře fungující přehazovačka vám zajistí hladký chod řazení, pro její čištění proto používejte kvalitní čistící prostředky.

Pokud poptáváte spíše nové kolo, tak v naší nabídce najdete jízdní kola od špičkových výrobců Scott, Cannondale, Giant, GT, Kellys. V nabídce máme kola různých typů, liší se podle využití. Třeba horské kolo, neboli MTB, které vyniká svou skvělou průchodností terénem, silniční kola, která dokáží vyvinout vysokou rychlost na rovných površích, nebo krosová kola, kterým nedělá problém jízda v jakémkoliv terénu. Nalézt u nás můžete ale i kvalitně vybavená elektrokola Kellys, Haibike, Giant, Liv, Scott nebo Cannondale, která dokáží na jedno nabití baterie ujet desítky kilometrů, nebo různé speciální druhy kol jako jsou freestylová BMX, nebo dirtová kola. Pro nejmenší cyklisty jsou tu pak samozřejmě dětská kola.

Dále u nás najdete také všechny možné druhy cyklo oblečení, a to od cyklistických dresů až po rukavice na kolo, nebo různé cyklo doplňky jako cyklistická helma, cyklistické tretry nebo cyklistické brýle

 

 

 

Fox
BBB
Selle Royal
ESIgrips
Suntour
XLC