Přehazovačky

Přehazovačky

Přehazovačka je důležitým komponentem, který umožňuje řazení převodů a zajišťuje hladký chod kola. Vybrat si můžete z kvalitních přehazovaček v naší nabídce, najdete zde přehazovačky od výrobců Shimano, Sram a Campagnolo.
Přehazovačky se dělí především na silniční přehazovačky a MTB přehazovačky podle typu kola a jeho použití. Nabízíme i samostatné kladky přehazovaček.
K přehazovačkám budete pravděpodobně potřebovat i další řadící komponenty jako jsou přesmykače a samotná řazení.

Hlavním zbožím, které nabízíme, jsou však samotná jízdní kola. V našem eshopu naleznete pouze kvalitní kola od ověřených výrobců (Scott, Cannondale, GT, Kellys atd.). V nabídce máme kola různých typů, třeba horská kola, která vynikají svou skvělou průchodností terénem, silniční kola, která dokáží vyvinout vysokou rychlost na rovných površích, nebo krosová kola, kterým nedělá problém jízda v jakémkoliv terénu. Nalézt u nás můžete ale i různé speciálnější druhy kol, třeba elektrokola, která dokáží na jedno nabití baterie ujet desítky kilometrů, BMX kola, nebo Fatbiky (kola do hlubokého terénu, často sněhu). Hledáte možná také dětská kola?

Z našich sociálních sítí

Dema
Avid
Hayes
Kalas
Mavic
Rubena