Přesmykače

Přesmykače

Přesmykač je jednou ze součástek, které zajišťují hládké přehazování převodů na kole. Proto je důležité mít kvalitní a správně seřízený přesmykač. U nás v eshopu najdete kvalitní přesmykače od ověřených výrobců, jako je Shimano nebo Sram. V nabídce jsoupřesmykače silniční nebo pro horské kolo a ty dále roslišují podle počtu převodů. 
Dále nabízíme také další řadící komponenty jako jsou přehazovačky a samotná řazení.
Důležitým komponentem je také kvalití řetěz a jeho správné čištění a mazání.

Pokud je však již vaše kolo starší, nebo už je ve špatném technickém stavu, je někdy lepší koupit kolo nové, než se snažit vyměňovat spousty součástek. Výměna několika součástek sice může na chvíli problémy odstranit a může se zdát finančně výhodnější, avšak po chvíli se může vyskytnout nový problém a situace se znovu opakuje. Ve finále můžete tedy zaplatit ještě víc a budete mít jen staré kolo, místo toho abyste měli nové a bezproblémové. V našem eshopu najdete nabídku značkových jízdních kol. Nabízíme kola od značek jako je Scott, Cannondale, Giant, Kellys, GT nebo Alpina a to kola různých typů (horská, krosová, silniční, elektrokola). Dále kola BMX nebo dirt a pro nejmenší cyklisty jsou tu pak samozřejmě dětská kola a odrážedla nebo koloběžky.

Také u nás najdete všechny možné druhy pánského a dámského cyklo oblečení a to od cyklistických dresů, kraťasů, bund až po rukavice na kolo nebo fuknční termoprádlo, ale i značkové oblečení pro volný čas. Dále různé cyklo doplňky jako přilby na kolocyklistické brýle, nebo batohy.

 

Osprey
Rascal bikes
Uvex
BBB
SiDi
Novatec