Řazení

Řazení

Řazení je nezbytnou součástí kola a jeho správný výběr vám zajistí přesnou rychlou a spolehlivou změnu převodů během jízdy. Dbáme na to aby si zákazník u nás mohl vybírat pouze spolehlivé značkové řazení. Proto v naší nabídce najdete řazení značky Shimano a SRAM. Nabízíme řazení pro silniční i horská kola a to v několika variantách. V našem eshopu najdete také další komponenty k řazení jako jsou přehazovačky,  přesmykače, lanka a bowdeny. Z dalších komponentů nabízíme rámy, vidlice, pláště, duše, řetězy, kazety, brzdy atd.

Hlavním zbožím, které nabízíme, jsou však samotná jízdní kola. V našem eshopu najdete nabídku značkových jízdních kol. Nabízíme kola od značek jako je Scott, Cannondale, Giant, Kellys, GT a to kola různých kategorií - horská kola, která si snadno poradí i s těžším terénem, krosová kola určená na zpevněné cesty a do lehčího terénu, silniční kola pro rekreační i závodní účely a kvalitně vybavená elektrokola Kellys, Haibike, Giant, Liv, Scott nebo Cannondale. Dále u nás můžete vybrat freestylové kolo BMX nebo dirtové kolo a pro nejmenší cyklisty jsou tu pak samozřejmě dětská kola a odrážedla nebo koloběžky.

Také u nás najdete všechny možné druhy pánského a dámského cyklo oblečení a to od cyklistických dresů, kraťasů, bund až po rukavice na kolo nebo fuknční termoprádlo, ale i značkové oblečení pro volný čas. Pokud se na kolo chcete kompletně vybavit, není problém, nabízíme cyklo doplňky jako helmy na kolocyklistické brýle, nebo cyklistické batohy.

Sportful
Tubolito
Stance
Scicon
Zeroflats
Hiplok