Středové osy

Středové osy

Zde naleznete středové osy pro všechna jízdní kola. Nabízíme středové osy od značek Shimano, FSA, nebo Sram. Najdete zde i ložiska středových os.
Mimo to nabízíme také spoustu dalších cyklo komponentů, jako jsou třeba přehazovačky, přesmykače, řazení, rámy, vidlice, brzdy, duše, pláště, nebo řetězy.

Kromě toho v našem eshopu nabízíme spoustu dalšího zboží. Najdete u nás samozřejmě jízdní kola všech možných typů (horská, silniční, krosová..) Pro ty kdo hledají kola s přípomocí jsou tu elektrokola s kvalitními pohony a výbavou. Pro nejmenší cyklisty pak dětská a juniorská kola, odrážedla nebo koloběžky.

Dále nabízíme kvalitní značkové cyklo oblečení od ponožek až po čepice. Z oblečení za zmínku určitě stojí třeba rukavice na kolo, cyklistické dresy, bundy na kolo, nebo cyklo kalhoty. Nabízíme ale i různé doplňky ke kolům, ať už to jsou velice důležité helmy na kolo, cyklistické brýle, nebo odrazky a světla na kolo. Určitě nemůžeme zapomenout ani na naši nabídku cyklistických treter, které nabízíme ve variantě silniční, horské, nebo zimní.

Velosport
Sixtus
Additive
POC
Rascal bikes
Time