Lanka, bowdeny a koncovky

Lanky/bowdeny/koncovky

V této kategorii je velký výběr lanek, bowdenů a koncovek pro jízdní kola značkových výrobců (Alligator, Force, Sram, Shimano, Campagnolo). Tyto komponenty se liší pro brzdové a řadicí systémy. Vybírat můžete ze základních ocelových lanek nebo kvalitních přebrušovaných a také lanka s teflonovou úpravou. Bowdeny jsou s vnitřní teflonovou vložkou.
Možná také sháníte nové komponenty, jako přehazovačky, přesmykače, řazení. Při zkracování lanek a bowdenů jistě oceníte kvalitní kleště, které najdete u nás v kategorii dílenské nářadí.

V našem eshopu ale najdete také spoustu dalšího zboží. Námi nabízená jízdní kola jsou od světových výrobců a díky široké nabídce si každý určitě najde typ kola, který bude vyhovovat jeho požadavkům. K dispozici jsou například kola horská, která disponují robustním rámem a širokými pneumatikami, což způsobuje skvělou průchodnost terénem, nebo kola silniční, která zase díky úzkým pneumatikám a odlehčenému rámu mají nízkou hodnotu tření a hmotnosti, což umožňuje těmto kolům snadno zrychlovat na hladkých površích. Rovněž u nás najdete různé cyklo doplňky (helmy, brýle, odrazky, zvonky..), nebo cyklo oblečení (cyklistické dresy, kalhoty, rukavice na kolo).

Hledáte kvalitní cenově dostupná dětská kola?

Fidlock
AXA
Abus
GT
Energizer
Zoom